Akü Takviye

Günümüzde araç kullanmak hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Ancak bazen beklenmedik durumlarla karşılaşabiliriz. Bu durumlardan biri de aracın aküsünün birden bire bitmesidir. Bu tür bir durumda Akü Takviye hizmeti sunan Oto Çekicist firması, müşterilerine profesyonel hizmetler sunarak bu zorlu durumda yardımcı oluyor.

Akü Takviye

Akü Takviye hizmeti, aracın aküsünün bitmesi durumunda araca ek bir enerji sağlayarak tekrar çalışmasını sağlar. Oto Çekicist firması, uzman ekibi ve son teknoloji cihazlarıyla bu hizmeti sağlayarak aracın hareket edebilmesini mümkün kılar. Yolculuk esnasında akü sorunu yaşamak oldukça can sıkıcıdır ancak Oto Çekicist’in Akü Takviye hizmeti sayesinde bu sorun en kısa zamanda çözülebilir.

Akü Takviye hizmeti almak için öncelikle Oto Çekicist firmasına ulaşmanız gerekiyor. Müşteri temsilcileri sizinle iletişime geçerek bulunduğunuz yere en yakın ekip tarafından hizmet verilmesini sağlar. Akü Takviye Yardım hizmeti 7/24 sunulduğu için günün her saatinde arayabilir ve bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Oto Çekicist firmasının Akü Takviye Yol Yardım hizmeti, aracın aküsünün tamamen boşalmış olması durumunda bile kullanılabilir. Müşteri temsilcileri, size bu hizmeti sunmadan önce aracınızın başka bir teknik arızası olup olmadığını kontrol eder. Bu sayede, eğer aracınızda başka bir sorun varsa, önce bu sorun giderilir ve ardından Akü Takviye hizmeti sağlanır.

Oto Çekicist’in Akü Takviye Oto çekici hizmeti, aracınızın tamir edilmesi gerekiyorsa veya başka bir sorun yaşanıyorsa, aracınızın çekilerek tamir edilmesini sağlar. Bu hizmet sayesinde, aracınızın başka bir yere götürülmesi gerekmeden tamir edilmesi mümkün olur.

Akü Bitti Yol Yardım hizmeti, özellikle uzun yolculuklarda veya sıcak havalarda sık sık yaşanan bir sorundur. Oto Çekicist firmasının Akü Takviye hizmeti sayesinde bu sorun en kısa zamanda çözülebilir. Bu hizmet sayesinde, aracınızın aküsü bitmiş olsa bile, güvenli bir şekilde yolculuğunuza devam edin.

Oto Çekicist
Aküsü Biten Araç için Çekici Kurtarıcı Hizmeti

Oto Çekicist olarak, aküsü biten araç sahiplerinin de yanındayız. "Aküsü Biten Araç için Çekici Kurtarıcı Hizmeti" hizmetimizle, aracınızın aküsü bittiği durumlarda da size yardımcı oluyoruz.

Hizmetimizle, aracınızın aküsü bitmiş olsa bile, aracınızın güvenli bir şekilde taşınması sağlanır. Çekicilerimiz özel ekipmanları sayesinde aracınızı hasarsız bir şekilde taşır ve belirtilen adrese götürür.

Ayrıca, aracınızın aküsünün bitmesi durumunda aracınızı çalıştırmak için gereken yardımı da sağlıyoruz. Özel ekipmanlarımız ve deneyimli personelimiz sayesinde, aracınızın aküsünü hızlı bir şekilde şarj ederek, aracınızın çalışmasını sağlıyoruz.

Araç aküsü neden boşalır?

Araç aküsü, aracın elektrik sistemini sağlamak için kullanılır. Akü, araç motoru çalışmadığında bile bazı sistemleri besler, örneğin radyo, farlar ve kabin aydınlatması gibi. Akü, aracın çalıştırılması için gerekli enerjiyi sağlamakla yükümlüdür. Ancak, akü boşalabilir ve aracı çalıştırmayabilir. Bunun nedeni, akünün yaşlanması, araçtaki elektrikli cihazların aşırı kullanımı, akünün korozyona uğraması veya akünün bir bileşenindeki arızalardan kaynaklanabilir.

Araç aküsü nasıl değiştirilir?

Araç aküsünü değiştirmek için öncelikle aracın motorunu kapatarak aküyü çıkarmak gerekir. Akünün çıkarılması için akünün bağlantı terminalleri sökülmelidir. Önce negatif, sonra pozitif kabloyu çıkarmak önemlidir. Daha sonra, aküyü tutan sabitleme cihazları sökülerek akü çıkarılır. Yeni bir akü takılırken, önce pozitif kabloyu, sonra negatif kabloyu bağlamak önemlidir. Son olarak, akü sabitleme cihazları tekrar takılır ve akü bağlantıları sıkılır.

Araç aküsü ne kadar dayanır?

Araç aküsü, kullanım şekline, kalitesine ve bakımına göre farklı bir ömre sahip olabilir. Ortalama bir araç aküsü, iyi koşullarda 3-5 yıl arasında dayanabilir. Ancak, araçtaki elektrikli sistemlerin aşırı kullanımı, sıcak veya soğuk hava koşulları, araç kullanımı sırasında aküyü aşırı zorlama gibi faktörler, akünün ömrünü kısaltabilir. Ayrıca, aküye düzenli bakım yapmak, ömrünü uzatabilir.